Μαγικά κόλπα ως τελευταία δοκιμασία των μαθητευόμενων μάγων των τμημάτων Δ1, Δ2 και Ε1 στα πλαίσια του προγράμματος Harry Potter and the Case of the Sick Earth!

(Για προβολή σε πλήρη οθόνη, πατήστε στην κάτω δεξιά γωνία.)

Μαγικά φίλτρα από τους μικρούς μαθητευόμενους μάγους των τμημάτων Δ1, Δ2 και Ε1 στα πλαίσια του προγράμματος Harry Potter and the Case of the Sick Earth!

Μάθημα μεταμορφώσεων στο μαγικό σχολείο του προγράμματος Harry Potter and the Case of the Sick Earth... οι μαθητές των τμημάτων Δ1, Δ2 και Ε1 αναλαμβάνουν τη μεταμόρφωση των σπόρων σε φυτών!

Plants1

Plants2

Plants3

Οι δραστηριότητες συνεχίζονται στο πρόγραμμα Harry Potter and the Case of the Sick Earth, στο οποίο συμμετέχουν οι μαθητές των τμημάτων Δ1, Δ2 και Ε1! Δείτε το μαγικό βιβλίο συνταγών με υλικά... απ' την κουζίνα σας!