Ο Σχολικός Συνεταιρισμός Galerita συνεχίζει και φέτος τις δράσεις του. Σας περιμένουμε να απολαύσετε τις δυο ταινίες αλλά και να επισκεφτείτε το χριστουγεννιάτικο παζάρι και να αποκτήσετε όσα με κόπο ετοιμάσαμε για να ενισχύσετε την Galerita, η οποία ιδρύθηκε με σκοπό να προσφέρει το καλύτερο στο Σχολείο και στους μαθητές του. Στοχεύοντας πάντα ψηλά, πορεύεται και φέτος, αντλώντας δύναμη από την περσινή επιτυχία αλλά και την στήριξη όλων σας!!! Εκπαιδευτικοί, μαθητές/τριες, γονείς και επίτιμα μέλη ενώνουμε τις δυνάμεις μας, γινόμαστε ένα και καταφέρνουμε τα ακατόρθωτα!!

"Η ισχύς εν τη ενώσει" σύνθημά μας. Ενωμένοι γινόμαστε δυνατοί!!!!!

Ταινιες16Δεκ

Ταινιες16Δεκ2

Ταινιες16Δεκ3

Στα πλαίσια των φετινών δράσεων του σχολικού συνεταιρισμού του σχολείου μας, η ομάδα του Ε3 τμήματος ανέλαβε να φτιάξει έναν χάρτη της Ελλάδας από καπάκια. Για το έργο αυτό όλα τα παιδιά δούλεψαν με κέφι και υπομονή μία ολόκληρη χρονιά. Η βοήθεια του συλλόγου γονέων και όλων αυτών που μας προμήθευσαν με καπάκια ήταν πολύτιμη!