ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ? ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Σύμφωνα με την Κοινή Υπουργική Απόφαση (ΦΕΚ 783/Β/10-3-2020) ορίστηκε προσωρινή απαγόρευση λειτουργίας έως και τις 24/03/2020 ?για προληπτικούς λόγους δημόσιας υγείας σχετικά με τη διασπορά του COVID-19? για όλες τις εκπαιδευτικές μονάδες.

Κατά το διάστημα που τα σχολεία θα παραμένουν κλειστά, μπορείτε να απευθύνεστε στη Διεύθυνση του Σχολείου, για διεκπεραίωση διοικητικών θεμάτων, αποστέλλοντας το αίτημά σας ηλεκτρονικά στη διεύθυνση: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε., αναγράφοντας τα πλήρη στοιχεία σας καθώς και ένα τηλέφωνο επικοινωνίας ώστε η απάντηση να δίνεται με τη χρήση του ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.

Για οτιδήποτε νεώτερο θα ενημερώνεστε από την ιστοσελίδα του σχολείου και του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση κι ευελπιστούμε σύντομα να επανέλθουμε στην κανονική λειτουργία.

Καλή δύναμη με υγεία σε όλους/ες.

Καλαβρός  Βασίλης