Δήλωση συμμετοχής στο Ολοήμερο Πρόγραμμα

Αγαπητοί γονείς, για τη συμμετοχή των παιδιών όλων των τάξεων στο Ολοήμερο Πρόγραμμα του σχολείου κατά το έτος 2020-2021, απαιτείται η συμπλήρωση αντίστοιχης δήλωσης την οποία μπορείτε να προμηθεύεστε στο σχολείο ή να την βρείτε εδώ. Για την εγγραφή στο ολοήμερο πρόγραμμα απαιτείται η κατάθεση βεβαίωσης εργασίας για τους εργαζόμενους γονείς ή κάρτα ανεργίας για τους ανέργους.

Για την προσέλευσή σας στο σχολείο και την κατάθεση της δήλωσης είναι απαραίτητο να επικοινωνήσετε πρώτα με τη Διεύθυνση στο τηλέφωνο 210-4951177 ή στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Oloimero