Erasmus+: Λήξη 1ου έτους

Με τη λήξη του 1ου έτους αυτού του συναρπαστικού προγράμματος, η ομάδα εκπαιδευτικών του Erasmus+ απένειμε επαίνους συμμετοχής σε όλους τους μαθητές που συμμετείχαν, καθώς και αντίτυπα του περιοδικού του προγράμματος στους πιο ενεργούς μαθητές κάθε τάξης! Επίσης, διοργανώθηκε ένα μικρό παζάρι για τους μαθητές της ΣΤ' τάξης που αποφοιτούν, όπου τα παιδιά είχαν την ευκαιρία να αγοράσουν αναμνηστικά απ' όσα έφτιαξαν κατά τη διάρκεια της χρονιάς. Το ποσό που συγκεντρώθηκε θα προστεθεί στα χρήματα που θα συγκεντρωθούν του χρόνου στο ανοικτό παζάρι για όλους και θα δοθούν στην WWF Hellas, σύμφωνα με την επιλογή των μαθητών.

Certificates

Bazaar

Δείτε τα νέα του Erasmus+ Harry Potter and the Case of the Sick Earth στην ιστοσελίδα μας και στην ιστοσελίδα του προγράμματος!

Παλαιότερα άρθρα